3 Beds
3 Baths
2,632 sqft
$375,000
331 Black Forest Drive Zavalla TX, 75980
Price per sqft
$142.48
Built in
1990
Property size
2,632 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
70011213
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.44 Acres
Powered byLuxury Presence